چرا Kaspersky Secure Connection مورد نیاز است؟

+1 امتیاز
سوال شده 19 تیر 1396 توسط salam98 (540 امتیاز)
چرا Kaspersky Secure Connection مورد نیاز است؟

1 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده 19 تیر 1396 توسط salam98 (540 امتیاز)
چرا Kaspersky Secure Connection مورد نیاز است؟

به عنوان مثال، شبکه های Wi-Fi عمومی ممکن است از زیر محافظت کنند، مثلا اگر یک شبکه Wi-Fi از یک پروتکل رمزنگاری آسیبپذیر یا یک نام رایج شبکه(Wi-Fi SSID) استفاده کند. هنگام خرید اینترنت از طریق شبکه های Wi-Fi نا امن، رمزهای عبور و سایر اطلاعات محرمانه در متن غیر رمزگذاری منتقل می شوند. هکرها می توانند اطلاعات محرمانه شما را از بین ببرند، شماره کارت بانک خود را پیدا کرده و دسترسی به پول خود را به دست آورید.

هنگامی که شما به یک شبکه Wi-Fi متصل می شوید، Kaspersky Secure Connection شبکه را بررسی می کند. اگر شبکه Wi-Fi نا امن باشد، Kaspersky Secure Connection از شما می خواهد که یک اتصال امن را از طریق یک سرور اختصاصی اختصاص داده شده در کشور مشخص کنید. هنگامی که یک اتصال امن فعال می شود، داده ها از یک وب سایت برای اولین بار توسط سرور اختصاص داده شده دریافت می شود. پس از اتصال کسپرسکی امن، داده ها را به دستگاه شما بر روی یک اتصال امن رمزگذاری شده ارسال می کند.

Kaspersky Secure Connection مزایای زیر را ارائه می دهد:
استفاده ایمن از سیستم های پرداخت و سایت های رزرو
هکرها نمیتوانند شماره کارت بانکی خود را بر روی یک وب سایت در هنگام پرداخت آنلاین، رزرو اتاقهای هتل یا اجاره ماشینها از بین ببرند.

حفاظت از اطلاعات مخفی شما
هیچ کس نمی تواند آدرس IP دستگاه یا مکان شما را تعیین کند.

حفاظت از حریم خصوصی شما
هیچ کس نخواهد توانست مکالمه خصوصی خود را در شبکه های اجتماعی، چت و وب سایت های ایمیل در اختیار داشته باشد.

اتصال امن Kaspersky Secure همچنین می تواند برای انواع دیگری از اتصالات شبکه مانند اتصال اینترنت محلی یا اتصال مودم USB استفاده شود.

به طور پیش فرض، Kaspersky Secure Connection از شما نمی خواهد که اتصال امن را فعال کنید، اگر پروتکل HTTPS برای اتصال به وب سایت استفاده می شود.

تغییر کشور برای اتصال از زمانی که بازدید از وب سایت های بانک ها، سیستم های پرداخت، رزرو وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، چت ها و وب سایت های ایمیل می تواند منجر به مبارزه با سیستم های تقلب شود. سیستم های ضد تقلب برای تجزیه و تحلیل معاملات مالی آنلاین برای علائم عملیات جعلی طراحی شده اند.
دارای دیدگاه 19 تیر 1396 توسط sadegh (2,230 امتیاز)
بسیار جامع و عالی, متشکرم
به آنتی لایسنس خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه. شما هم میتوانید به سوالات دیگران جواب دهید و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید یا برای طرح سوال جدید اینجا کلیک کنید.
...