دسته بندی نوشته: McAfee

لایسنس رایگان McAfee مکافی 28 مرداد 98

لایسنس رایگان McAfee مکافی  27 مرداد 98

انتی ویروس McAfee

 

 

 

لایسنس ها ی مدت دار 180 روزه   

 

macafee internet security :

Email : ddx60484@cndps.com

Password : Dddx60484

 

Serial : 46D3VX9GF38MNPH

 

 

Email : lnx77549@cndps.com

Password : Ilnx77549

Serial : L824R3QBJK7ZKRC

 Mcafee antivirus plus:

 

Email : rhl85787@cndps.com

Password : Rrhl85787

 

Serial : Y76F6584QEX3V4D

 

Email : vpb81914@cndps.com

Password : Vvpb81914

Serial : W885B7J67YDUW9S

درباره آنتی ویروس مکافی

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین نام ها در صنعت آنتی ویروس، McAfee نام دارد. این آنتی ویروس دارای نرخ تشخیص بسیار بالا بوده و از کامپیوترها و گوشی های هوشمند محافظت می کند. سال به سال، McAfee توانایی های تکنولوژیکی خود را به اثبات رسانده و نرم افزار خود را برای محافظت از جدیدترین تهدیدات آنلاین به روز می کند. این یک نرم افزار مزاحم نیست! به این معنی که عملکرد و سرعت کامپیوتر شما را تحت تاثیر قرار نمیدهد.

McAfee که در سال 1987 تاسیس شد، یکی از پیشگامان ارائه دهنده نرم افزارهای ضد ویروس در بازار با 30 سال تجربه در هنگام محافظت از دستگاه ها است. علاوه بر قابلیت ضدویروس آن، McAfee همچنین مجموعه ای از اسکن ها، تنظیمات سیستم، رمزگذاری و یک فایروال را برای اطمینان از اینکه دستگاه شما در بهترین حالت و عاری از ویروس یا تهدید است ارائه می دهد. McAfee یک بسته کامل امنیتی است که فراتر از یک آنتی ویروس نقش ایفا می کند.

McAfee در واقع تقریبا تمام آزمایشگاه های مستقل، از جمله آزمایشات ICSA Labs و آزمایشات West Coast Labs را پاس کرده و دارای امتیاز مطلوبی است. در آزمونی که توسط West Coast Labs برای مقایسه آنتی ویروس ها انجام گرفت، McAfee بر روی سایر برنامه های پیشرو آنتی ویروس، با فایل های مخرب ارائه شده توسط WCL و McAfee آزمایش شد. McAfee توانایی های تکنولوژیکی خود را ثابت کرد و قادر به شناسایی 96 درصد فایل های مضر ارائه شده توسط WCL و 99 درصد از فایل ها در مجموعه McAfee بود. تنها Avira از میزان تشخیص McAfee پیشی گرفت. نرخ تشخیص آن نیز توسط AV-Comparatives نیز تحت آزمون قرار گرفت و بالاترین امتیاز را دریافت نمود.

شما عزیزان میتوانید هر روز جدید ترین لایسنس فعال وتست شده انتی ویروس خود را در وبسایت antilicende.com دریافت نمایید با دانلود و ابدیت و به روز نگه داشتن انتی ویروس خود امنیت سیستم و اطلاعت خود را تضمین کنید با استفاده از یوزنیم و پسورد و جدید ترین سریال نامبر و لایسنس ها که هر روزه در این وبسایت قرار داده میشود این امر را برای شما کاربران گرامی انتی لایسنس دات کام محقق ساختیم .لایسنس ها به روز رسانی شده و شما میتواند از فعال ساز ها و یوزرنیم و پسورد های انتی لایسنس دات کام استفاده نمایید

لایسنس ها در تاریخ  27 مرداد 98  به روز شده است  و برای استفاده شما کاربران گرامی  در وبسایت انتی لایسنس دات کام  قرار داده شده است وتوجه فرمایید که تمام فعال ساز ها و یوزنیم وپسورد های قرار داده شده در سایت هر روزه تست و بروز رسانی میشود در صورت هر گونه مشکل ویا انتقاد وپیشنهادی با گذاشتن دیدگاه ما را مطلع سازید 

یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز رسانی میشود و  میتوانید از آنتی ویروس های رایگان موجود در سایت هم  استفاده کنیدو با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم  .

 

.

.

.

.