دسته بندی نوشته: eset mobile

لایسنس رایگان eset mobile ایست موبایل 28 مرداد 98

لایسنس رایگان eset mobile ایست موبایل 27 مرداد 98 

انتی ویروس ESET Mobile Security

 

لایسنس فعال و به روز شدهNOD 32 برای موبایل 

eset mobile security and antivirus 

نسخه 2019

لایسنس انتی ویروس ایستبرای اندروید

DV47-X9KM-UP7E-F2CU-HMFK
WFRU-XUH6-7MVR-4GVB-CJ9S


تاریخچه ایست موبایل سکیوریتی  :

قطعا تمام شما عزیزان نام NOD_32 را شنیده اید این انتی ویروس از کمپانی ESET اقدام به ساخت انتی ویروسی  برای موبایل  کرده که این روز ها بسیار مورد توجه بوده این انتی ویروس امکانات بسیار متنوع را دارا بوده  از جمله امکان پیدا کردن گوشی به سرقت رفته  . این انتی ویروس به ما امکان وب  گردی با خیال راحت را میدهد چون دارای تابع قدرتمند آنتی فیشینگ بوده و تاحد بسیار زیادی از اطلاعات شما محافظت میکند وبه صورت دایم بر تمام اپلیکیشن ها نظارت کامل دارد و درمقایسه با دیگر انتی ویروس ها محیط امکانات کاربری فوق العاده زیبایی دارد . 

انتی ویروس ایست موبایل سکیویتی یکی از به روز ترین وقدرتمند ترین انتی ویروس های موبایل است که با کاربران متعدد خود جایگاه ویژه ای در این زمینه پیدا کرده است وبا قدرت بالای خود میتواند امنیت موبایل شما را تضمین کند

جدیدترین یوزرنیم و پسورد های نود32 را همیشه در سایت آنتی لایسنسن مرجع آنتی ویروس ایران دریافت نمایید.
در وبسایت آنتی لایسنس بهترین آنتی ویروس های موبایل قرار داده شده اند. شما میتوانید مقاسیه آنتی ویروس های موبایل را ببینید و از بین آنتی ویروس های موبایلی که لایسنس دارند و یا رایگان هستند یکی را انتخاب کنید.

لایسنس ها در تاریخ 27مرداد 98 به روز رسانی شده است و شما عزیزان میتوانید با فعال ساز و لایسنس های وبسایت انتی لایسنس دات کام تلفن همراه امن و خالی از ویروسی داشته باشید لایسنس ها مدت دار بوده ولی در صورت غیر فعال شدن مجددا به وبسایت انتی لایسنس دات کام مراجعه نموده و به روز ترین لایسنس تست شده همان روز را دریافت نمایید 

مارا در قسمت دیدگاه از نظرات و پیشنهادات خود اگاه سازید 

یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز رسانی میشود و با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما هستیم .

 

.

.

.

.

.