دسته بندی نوشته: Quick Heal

آرشیو

سریال نامبر داکتر وب:

لایسنس Dr.web Space Security
 

545U-W1W9-89TU-24KR

5X56-N39K-TR65-4HQM
4YJS-NFP8-XX1D-FRC2
M3KX-3ZMB-QKX3-6C83

این لایسنس 90 روزه میباشد

 

لایسنسها ی آنتی ویروس  داکتر وب اینترنت سکیورتی را به صورت روزانه میتوانید از همین سایت دریافت کنید.

درباره آنتی ویروس دکتروب(Dr.web)

دکتر وب شرکت روسیه ای است که در زمینه توسعه نرم افزار های امنیتی فعالیت میکند و در سال 1992 تاسیس شده است.این کمپانی در زمینه شناسایی و حذف بدافزارها نرم افزار های متنوعی در زمینه امنیت اطلاعات تولید کرده است.محصولات دکتر وب از تکنولوژی های منحصر به فرد جهت شناسایی و حذف بد افزار ها بهره میبرد.

هدف شرکت دکتر وب تولید آنتی‌ویروسی است که قابلیت مقابله با تمام تهدیدات بدافزاری را داشته باشند. همچنین این کمپانی توسعه تکنولوژی جدید برای مقابله با تهدید بدافزاری جدید می‌باشد.

یکی از خدمات امنیتی دکتر وب ارائه سیستم آنتی اسپم است ،یاندکس (به روسی: Яндекс) به عنوان بزرگترین موتور جستجوی روسیه و هشتمین موتور جستجوی جهان و همچنین محبوب‌ترین وب سایت اینترنتی در روسیه برای سرویس ایمیل خود از خدمات آنتی اسپم دکتر وب استفاده می‌کند.

شرکت دکتر وب در سال ۲۰۰۸ از آزمایشات‌های آنتی‌ویروسی مانند AV tests , Virus Bulletin و VB100% خارج شده‌است و معتقد است ویروس کاوی و ویروس‌ها در دنیای واقعی متفاوت هستند با تست‌هایی که در این نوع موسسات برگزار می‌شود

یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز رسانی میشود و  میتوانید از آنتی ویروس های رایگان موجود در سایت هم  استفاده کنیدو با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم  .