دسته بندی نوشته: Quick Heal

آرشیو

لایسنس 180روزهmcafee internet security    

Email : gua63066@cndps.com
Password : Ggua63066
Serial : C8LP5AGX6PZ86EV

 

 

 

e-mail: yestugordu@desoz.com

password: MiZrEwLp952

serial number: 98UN5TUB38ZXQFS

لایسنس Mcafee antivirus plus

Email : rhl85787@cndps.com
Password : Rrhl85787
Serial : B84WZGE2FP6VDVP

درباره آنتی ویروس مکافی

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین نام ها در صنعت آنتی ویروس، McAfee نام دارد. این آنتی ویروس دارای نرخ تشخیص بسیار بالا بوده و از کامپیوترها و گوشی های هوشمند محافظت می کند. سال به سال، McAfee توانایی های تکنولوژیکی خود را به اثبات رسانده و نرم افزار خود را برای محافظت از جدیدترین تهدیدات آنلاین به روز می کند. این یک نرم افزار مزاحم نیست! به این معنی که عملکرد و سرعت کامپیوتر شما را تحت تاثیر قرار نمیدهد.

McAfee که در سال 1987 تاسیس شد، یکی از پیشگامان ارائه دهنده نرم افزارهای ضد ویروس در بازار با 30 سال تجربه در هنگام محافظت از دستگاه ها است. علاوه بر قابلیت ضدویروس آن، McAfee همچنین مجموعه ای از اسکن ها، تنظیمات سیستم، رمزگذاری و یک فایروال را برای اطمینان از اینکه دستگاه شما در بهترین حالت و عاری از ویروس یا تهدید است ارائه می دهد. McAfee یک بسته کامل امنیتی است که فراتر از یک آنتی ویروس نقش ایفا می کند.

McAfee در واقع تقریبا تمام آزمایشگاه های مستقل، از جمله آزمایشات ICSA Labs و آزمایشات West Coast Labs را پاس کرده و دارای امتیاز مطلوبی است. در آزمونی که توسط West Coast Labs برای مقایسه آنتی ویروس ها انجام گرفت، McAfee بر روی سایر برنامه های پیشرو آنتی ویروس، با فایل های مخرب ارائه شده توسط WCL و McAfee آزمایش شد. McAfee توانایی های تکنولوژیکی خود را ثابت کرد و قادر به شناسایی 96 درصد فایل های مضر ارائه شده توسط WCL و 99 درصد از فایل ها در مجموعه McAfee بود. تنها Avira از میزان تشخیص McAfee پیشی گرفت. نرخ تشخیص آن نیز توسط AV-Comparatives نیز تحت آزمون قرار گرفت و بالاترین امتیاز را دریافت نمود.

 

یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز رسانی میشود و  میتوانید از آنتی ویروس های رایگان موجود در سایت هم  استفاده کنیدو با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم  .