لایسنس

لایسنس همه آنتی ویروس ها

آزمون Real-World Protection ما در حال حاضر جامع ترین و پیچیده ترین آزمون موجود است که با استفاده از تعداد زیادی از موارد آزمون انجام می شود. در حال حاضر ما این تست را تحت ویندوز مایکروسافت ویندوز 10 Pro RS4 64 بیت با آخرین نرم افزارهای شخص ثالث (مانند Adobe Flash، Adobe Acrobat Reader، Java و غیره) اجرا می کنیم. به همین علت، پیدا کردن کار در حوزه کاری، سوء استفاده و اجرای نرم افزارهای مخرب بسیار دشوارتر از موارد دیگر است تحت یک سیستم به روز نشده با برنامه های شخص ثالث بدون آسیب پذیر / آسیب پذیر.

این برگه اطلاعاتی، یک مرور کلی از نتایج تست حفاظت از دنیای واقعی دنیای کامل محصول در سپتامبر 2018 است. گزارشات مربوط به محصول مصرف کننده، که در مجموع شامل کلیه پنج ماه است، در ماه جولای و دسامبر منتشر می شوند. هر یک از گزارش های کلی نتایج همچنین حاوی یک آزمون زنگ خطا و شامل جوایز محصول بر اساس نمرات کلی خود را در طول دوره 5 ماهه مربوطه. برای اطلاعات بیشتر در مورد این تست حفاظت از دنیای واقعی، لطفا جزئیات و گزارش های قبلی در دسترس را در https://www.av-comparatives.org بخوانید.

محصولات تست شده
avast avast antivirus رایگان 18.6
AVG Antivirus رایگان 18.6
Avira Avira Antivirus Pro 15.0
Bitdefender Internet Security 23.0
BullGuard اینترنت اکسپلورر 18.1
Emsisoft Anti-Malware 2018.8
eset ESET Internet Security 11.2
f-secure F-Secure SAFE 17.215
K7 Total Security 15.1
Kaspersky Internet Security 19.0
McAfee Internet Security 21.2
مایکروسافت ویندوز مدافع 4.18
Panda Free Antivirus 18.5
Quick Heal Total Security 17.0
Symantec Symantec Norton Security 22.15
Tencent PC Manager 12.3
trendmicro Trend Micro Internet Security 12.0
VIPRE Advanced Security 10.3
موارد آزمون
در طول سال دهها هزار آدرس اینترنتی مخرب را ارزیابی می کنیم. متأسفانه، بسیاری از این ها به دلایل مختلف باید از بین بروند. ما تکراری مانند یک بدافزار میزبانی شده در حوزه های مختلف یا آدرس های IP، سایت هایی که قبلا آزمایش شده اند، سایت های خاکستری یا غیر مخرب / فایل ها و تروجان ها / سایت ها در حین آزمون ناپدید می شوند. بسیاری از URL های مخرب که سوء استفاده می کردند، نمی توانستند سیستم / برنامه های انتخاب شده را به دلیل سطح پچ به خطر بیافتند. این بدان معنی است که آسیب پذیری های برنامه های شخص ثالث در سیستم قبلا پاک شده است و بنابراین سوء استفاده ها نمی توانند مزاحم مخرب خود را تحویل دهند. کاربران باید آگاه باشند که با حفظ برنامه های سیستم و برنامه های شخص ثالث، به روز نگهداری / تکه تکه شدن، می توانند به طور چشمگیری خطر ابتلا به سوء استفاده را کاهش دهند.

نتایج آزمون
نتایج بر پایه مجموعه آزمون 197 پرونده آزمایش زنده (URL های مخرب موجود در این زمینه)، شامل سوء استفاده های کار (یعنی Drive-by downloads) و URL هایی که به طور مستقیم به نرم افزارهای مخرب اشاره دارند. بنابراین دقیقا همان ویروس های عفونت به عنوان یک کاربر معمولی در زندگی روزمره استفاده می شود. موارد آزمایش استفاده شده، گستره وسیعی از سایت های مخرب فعلی را پوشش می دهد و در حین گشت و گذار در وب، بینش های مختلفی از محصولات مختلف (با استفاده از تمامی ویژگی های حفاظت شده خود) را ارائه می دهند.

هر ماه (از فوریه تا ژوئن و از ژوئیه تا نوامبر) نمودارها را در وب سایت ما نشان می دهد که میزان حفاظت از محصولات مختلف آزمایش شده را در طی ماه های مختلف نشان می دهد. نمودار تعاملی را می توان در وب سایت ما مشاهده کرد. نمودار زیر فقط نمرات محافظت در ماه سپتامبر 2018 (197 مورد آزمون) را نشان می دهد. نتایج آزمون آزمون نادرست نیز در برگه های ماهانه / نمودار زیر نشان داده شده است.

آواست 100٪
AVG 100٪
آویرا 99.5٪
بیت دیفندر 100%
بولگارد 93.4%
Emsisoft 97%
ESET 98.5%
F-Secure 100%
K7 99.5%
آزمایشگاه کسپرسکی 99.5%
مک آفی 98.5%
مایکروسافت 100%
پاندا 96.4%
Quick heal 97.5%
سیمانتک 99%
Tencent 98.5%
ترند میکرو 100%
VIPRE 100%

ما می خواهیم اشاره کنیم که در حالی که بعضی از محصولات ممکن است گاهی اوقات قادر به رسیدن به میزان حفاظت 100٪ در آزمون باشند، این بدان معنی نیست که این محصولات همیشه در برابر تهدیدات وب محافظت می کند. این بدان معنی است که آنها توانستند 100٪ نمونه های مخرب گسترده مورد استفاده در آزمون را مسدود کنند.

کپی رایت و سلب مسئولیت
این انتشار کپی رایت © 2018 توسط AV-Comparatives ® است. هر گونه استفاده از نتایج و غیره به طور کامل یا به طور جزئی، تنها پس از موافقت نامه صریح کتبی هیئت مدیره AV-Comparatives قبل از هرگونه انتشار، مجاز می باشد. AV-Comparatives و آزمایشکنندگان آن نمی توانند برای هر گونه آسیب و یا از دست دادن مسئولیت پذیر باشند، که ممکن است به علت یا در ارتباط با استفاده از اطلاعات ارائه شده در این مقاله رخ دهد. ما هر گونه مراقبت احتمالی را برای اطمینان از صحت داده های اولیه می گیریم، اما هیچ یک از نمایندگان AV-Comparatives مسئولیت صحت نتایج آزمون را نمی پذیرد. ما هر گونه تضمین صحیح، کامل بودن و یا مناسب بودن برای یک هدف خاص از هر گونه اطلاعات / محتوا ارائه شده در هر زمان خاص را ارائه نمی دهد. هیچ کس دیگر در ایجاد، تولید و یا تحویل نتایج آزمون در معرض هر گونه آسیب غیر مستقیم، خاص و یا ناشی از آن، یا از دست دادن سود حاصل از یا مرتبط با استفاده یا عدم استفاده از خدمات