آنتی ویروس کامپیوتر آنتی ویروس موبایل فعال ساز ویندوز لایسنس سایر نرم افزار ها قوانین سایت تماس با ما خرید اکانت ویژه نوشته ها ورود ثبت نام

مسیر فعلی:      آنتی لایسنس آنتی ویروس های کامپیوتر مکافی لایسنس مکافی

جدیدترین لایسنس رایگان McAfee چهارشنبه 26 تیر 98

انتی ویروس McAfee

 

لایسنس 180روزه macafee internet security:


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

لایسنس Mcafee antivirus plus:

 

برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

درباره آنتی ویروس مکافی

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین نام ها در صنعت آنتی ویروس، McAfee نام دارد. این آنتی ویروس دارای نرخ تشخیص بسیار بالا بوده و از کامپیوترها و گوشی های هوشمند محافظت می کند. سال به سال، McAfee توانایی های تکنولوژیکی خود را به اثبات رسانده و نرم افزار خود را برای محافظت از جدیدترین تهدیدات آنلاین به روز می کند. این یک نرم افزار مزاحم نیست! به این معنی که عملکرد و سرعت کامپیوتر شما را تحت تاثیر قرار نمیدهد.

McAfee که در سال 1987 تاسیس شد، یکی از پیشگامان ارائه دهنده نرم افزارهای ضد ویروس در بازار با 30 سال تجربه در هنگام محافظت از دستگاه ها است. علاوه بر قابلیت ضدویروس آن، McAfee همچنین مجموعه ای از اسکن ها، تنظیمات سیستم، رمزگذاری و یک فایروال را برای اطمینان از اینکه دستگاه شما در بهترین حالت و عاری از ویروس یا تهدید است ارائه می دهد. McAfee یک بسته کامل امنیتی است که فراتر از یک آنتی ویروس نقش ایفا می کند.

McAfee در واقع تقریبا تمام آزمایشگاه های مستقل، از جمله آزمایشات ICSA Labs و آزمایشات West Coast Labs را پاس کرده و دارای امتیاز مطلوبی است. در آزمونی که توسط West Coast Labs برای مقایسه آنتی ویروس ها انجام گرفت، McAfee بر روی سایر برنامه های پیشرو آنتی ویروس، با فایل های مخرب ارائه شده توسط WCL و McAfee آزمایش شد. McAfee توانایی های تکنولوژیکی خود را ثابت کرد و قادر به شناسایی 96 درصد فایل های مضر ارائه شده توسط WCL و 99 درصد از فایل ها در مجموعه McAfee بود. تنها Avira از میزان تشخیص McAfee پیشی گرفت. نرخ تشخیص آن نیز توسط AV-Comparatives نیز تحت آزمون قرار گرفت و بالاترین امتیاز را دریافت نمود.

شما عزیزان میتوانید هر روز جدید ترین لایسنس فعال وتست شده انتی ویروس خود را در وبسایت antilicende.com دریافت نمایید با دانلود و ابدیت و به روز نگه داشتن انتی ویروس خود امنیت سیستم و اطلاعت خود را تضمین کنید با استفاده از یوزنیم و پسورد و جدید ترین سریال نامبر و لایسنس ها که هر روزه در این وبسایت قرار داده میشود این امر را برای شما کاربران گرامی انتی لایسنس دات کام محقق ساختیم .

توجه فرمایید که تمام فعال ساز ها و یوزنیم وپسورد های قرار داده شده در سایت هر روزه تست و بروز رسانی میشود در صورت هر گونه مشکل ویا انتقاد وپیشنهادی با گذاشتن دیدگاه ما را مطلع سازید 

یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز رسانی میشود و  میتوانید از آنتی ویروس های رایگان موجود در سایت هم  استفاده کنیدو با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم  .

 


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.