دسته بندی نوشته: kaspersky

درباره کسپراسکی kaspersky

avatar

ادمین

1035
امتیاز

sadegh

درباره کسپراسکی - کسپراسکای
 

کسپرسکی لب با نام کامل لابراتوار کسپرسکی شرکتی روسی است که در زمینه امنیت کامپیوتر فعال است و محصولات ضد بد افزار (آنتی ویروس) و محصولات امنیتی در تمام پلتفورم ها از جمله موبایل، ایستگاه های اطلاعاتی، سیستم های سازمانی و شخصی می سازد. این شرکت در سال ۱۹۹۷ توسط ناتالیا و یوجین کسپرسکی به وجود آمد. دفتر اصلی آن در مسکو روسیه است؛ و در بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند، لهستان، رومانی، ژاپن، چین، کره جنوبی و آمریکا نمایندگی دارد.
در حال حاضر، بر اساس رده‌بندی سایت معتبر TopTenReviews، نرم‌افزار کسپرسکی یکی از ۳ ضد ویروس برتر دنیاست. در آخرین تست Av-comparetives نیز جزو برترین نرم افزارهای امنیتی در زمینه protection rate بوده است.

بی شک شرکت Kaspersky ( کسپرسکی ) بهترین برنامه های امنیتی نظیر کسپرسکی آنتی ویروس و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی توتال سکیوریتی موجود در دنیا را عرضه می کند که می تواند حداکثر محافظت، را از کامپیوتر شخصی شما انجام دهد.

کسپرسکی همیشه از نظر آزمایشگاه های AV-TEST و AV-Comparatives جزء بهترین آنتی ویروس شناخته می شود و  کسپرسکی دارای کاملترین دیتابیس شناخت ویروس بوده و امنیت کامل را برای شما به ارمغان می آورد. شما نیز می توانید با خرید محصولات کسپرسکی ( Kaspersky )، امنیت را به کامپیوتر، و آرامش را به خود هدیه دهید. کسپرسکی را در عمل امتحان کنید.

در تاریخ 13 سپتامر 2017 وزارت امنیت میهن ایالات متحده آمریکا ( United States Department of Homeland Security) به تمام سازمان های دولتی این کشور مدت 90 روز را فرصت داد تا این ضد ویروس را از کامپیوتر ها پاک کنند. و دلیل ان را ارتباط کسپراسکی با دستگاه های امنیتی روسیه خواند. اما کسپراسکی این ادعا را رد کرد.اما در حال حاضر این انتی ویروس در بسیاری از نهاد های دولتی کشورهای مختلف بجز امریکا استفاده میگردد.

ویژگی های این آنتی ویروس قدرتمند:

firewall

این ویژگی این امنیت را برای استفاده کننده به وجود می آورد تا بتواند به طور ایمن هم به شبکه محلی خودو هم به شبکه جهانی وب دسترسی داشته باشد با استفاده از فایروال میتوانید قوانینی را بر روی برنامه ها یا پورت ها تعریف کنید.

 

Anti-spam

تمام ایمیل های ورودی و خروجی شما را در نرم افزار outlook کنترل میکند و اگر ایمیل مشکوکی بود در درپوشه ای تحت عنوان هرزنامه ذخیره میکند که این کار باعث افزایش ایمنی سیستم شما میشود

 

Trusted Application Mode

این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا از نصب نرم افزارهای غیر قابل اطمینان جلوگیری کند. تمامی نرم افزارهای جدید در لیست سفید پردازهای آزمایشگاه های کسپرسکی مورد اعتماد قرار می گیرند.

 

Secure Keyboard

این ویژگی سبب می شود هنگامی که کاربر قصد وارد کردن اطلاعات در فرم های آنلاین را داشت ، کاربران را از key Loggers آگاه می کند کی لوگر ها برنامه های مخربی هستن که از طریق صفحه کلید فیزیکی اطلاعات شما را به سرقت میبرن.

 

Webcam Protection

این ویژگی هنگامی که webcam کاربر در هر زمانی روشن باشد به آن اخطار می دهد تا بتوانید از سوء استفاده هایی که از وب کم لپ تاپ ها توسط برنامه های ناخواسته می شود، جلوگیری کنید.

 

Safe Money

این قابلیت به شما کمک می کند تا از بانکداری آنلاین و اطلاعات کارت اعتباری خود محافظت شود. یکی از این مولفه ها باید برای بانکداری آنلاین امن و تجربه پرداخت آنلاین استفاده شود.

 

Anti-Banner

این ویژگی به شما اجازه می دهد تا بتوانید تبلیغات های موجود در صفحات وب را بلاک کنید تا دیگر قابل مشاهده نباشند فهرست لیست سیاه قابل تنظیم وب سایت هایی که آگهی های تبلیغاتی را نمایش می دهند در حال حاضر در برنامه یکپارچه شده است. شما حتی می توانید که یک ممنوعیت جدیدی را که دوست دارید اضافه کنید.

0