آنتی ویروس کامپیوتر آنتی ویروس موبایل فعال ساز ویندوز لایسنس سایر نرم افزار ها قوانین سایت تماس با ما خرید اکانت ویژه نوشته ها ورود ثبت نام

مسیر فعلی:      آنتی لایسنس آنتی ویروس های کامپیوتر اویرا لایسنس اویرا

جدیدترین لایسنس رایگان avira چهار شنبه 26 تیر 98

انتی ویروس  AVIRA

لایسنس :

در حال حاضر لایسنس فعالی برای AVIRA وجود ندارد و شما کاربران عزیز میتواند از نسخه رایگان استفاده کنید  توجه داشته باشید اگر فعال ساز معتبر و قابل استفاده ای بود در همین متن برای شما کرابران گرامی antilicense.com حتما ارائه داده خواهد شد .


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

 

 

 

 


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

درباره آنتی ویروس آویرا (AVIRA)

 

 شركت آویرا با بیش از 200 میلیون مشتری و 700 پرسنل، یكی از بزرگترین شركت‌های ارایه‌كننده راهكارها و محصولات امنیتی در دنیا بحساب می‌آید. نمایش خیره کننده این شرکت در چهار سال گذشته، در بدست آوردن گواهینامه‌های معتبر بین المللی، جایگاه بسیار ویژه و ممتازی را برای این محصول در مقایسه با دیگر سازندگان محصولات ضدویروس فراهم ساخت.
آویرا محدوده‌ی وسیع و جامعی از محصولات را برای كاربران گوناگون از مصرف کنندگان سیستم‌های موبایل تا شبكه‌های بزرگ فراهم ساخته است. برخی از این محصولات عبارتند از ضد ویروس برای سرورهای ویندوز، یونیكس، سولاریس، ضد ویروس برای دروازه های اینترنت SQUID و ISA و همچنین ارایه كننده محصولات امنیت ایمیل سرورها (ضد ویروس و ضد اسپم) برای كلیه ایمیل سرورها از جمله ایمیل سرورهای یونیكس و Exchange و ضد ویروس برای سرورهای پورتال مانند SharePoint و ...
در چهار سال اخیر، آویرا همراه از رتبه قابل توجهی در رده بندی بهترین ضدویروس‌های دنیا برخوردار بوده . كسب بالاترین درصد شناسایی در اغلب تستهای 4 سال اخیر، جایزه بهترین ضد ویروس سال 2008 و سریع‌ترین ضدویروس در سال 2009 توسط سازمان av-comparatives.org و دریافت اغلب گواهینامه VB100% از سوی سازمان ویروس بولیتن و ... همه گواه همین ادعا هستند. 
لایسنس های رایگان اویرا 2019 در وبسیات آنتی لاینس تست شده است و میتوانید آنها را استفاده نمایید. در صورتی که لایسنس ها ی avira 2019 کار نکرد به ما اطلاع دهید.

شما کاربران عزیز وبسایت انتی لایسنس دات کام میتوانید با استفاده از انتی ویروس ها لایسنس ها یوزنیم وپسورد ها قرار داده شده در سایت همواره انتی ویروس خود را فعال سازی کرده و به روز نگه دارید زیرا حفاظت از اطلاعات همیشه یکی از مهم ترین دقدقه های کاربران بوده است 


توجه داشته باشید به محض پیدا شدن لایسنس فعال و معتبر حتما در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.


یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز میشود و با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما هستیم .

 


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.