آنتی ویروس کامپیوتر آنتی ویروس موبایل فعال ساز ویندوز لایسنس سایر نرم افزار ها قوانین سایت تماس با ما خرید اکانت ویژه نوشته ها ورود ثبت نام

مسیر فعلی:      آنتی لایسنس آنتی ویروس های کامپیوتر کومودو لایسنس کومودو

به روز ترین نسخه فعال ساز کومودو  سه شنبه 25 تیر98

لایسنس کومودو comodo

 

انتی ویروس کومودو رایگان هست و دردسر اکتیو کردن و لایسنس پیدا کردن رو ندارید. شما کاربران گرامی میتوانید به روز ترین ورژن  انتی ویروس را از قسمت دانلود دریافت نماید و هیچ گونه مشکلی در فعال سازی انتی ویروس کومودو نخواهید داشت تمام امکانات این انتی ویروس رایگان بوده و با دسترسی  بسیار اسان بدون نیاز به فعال ساز و سریال نامبر از تمام جوانب این انتی ویروس میتواند بهره کامل را ببرید .

 

 

درباره آنتی ویروس


کومودو محصولی از شرکت کومودوگروچ می باشد.این نرم افزار اولین بار در اکتبر 2008 ارائه شد و دارای نسخه های پولی ورایگان میباشد.

از دیدگاه مجله pc world این نرم افزار در شناسایی بدافزارها کمی ضعیف تر از غول هایی مانند اویرا یا کسپراسکی عمل میکند و میزان خطای شناسایی فایلهای سالم بجای بدافزارها کمی در آن بالا است که در نسخه های جدید عملکرد آن بهبود یافته است.

البته لازم به یادآوری است که نسبت به آنتی ویروس های رایگان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

یوزر نیم و پسورد،لایسنس وفعال ساز ،سریال و سریال نامبر،اورجینال کی و کلید بهترین وقوی ترین آنتی ویروس های دنیا هر روز در این سایت بروز رسانی میشود و  میتوانید از آنتی ویروس های رایگان موجود در سایت هم  استفاده کنیدو با پشتیبانی قوی و پاسخگو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم 

 


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

تاریخچه : 

comodo internet security محصولی از شرکت comodo gorup می‌باشد. نرم‌افزار اولین بار در سال ۲۰۰۸ ارائه‌شد و دارای نسخه‌های رایگان و پولی می‌باشد. این نرم‌افزار در مقایسه با غول‌هایی مانند اویرا یا کسپراسکی کمی ظعیف تر عمل می‌کند و گاهی در مقیاس با غول های نام دار عرصه ساخت نرم افزار های ضد ویروس درصد خطای بالا تری را دارد البته لازم به ذکر است که نسبت به دیگر انتی ویروس  رایگان از امکانات بسیار بالایی برخوردار بوده و با نگاهی عادلانه یکی ار بهترین و محبوب ترین انتی ویروس های رایگان است.


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.


برای مشاهده محتوا باید ابتدا ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید.

.