قوانین و مقررات استفاده از آنتی لایسنس

آنتی لایسنس محلی برای :
۱- پیدا کردن لایسنس، فعال ساز، کرک، پچ، یوزرنیم و پسورد و سریال رایگان انواع آنتی ویروس های کامپیوتر و موبایل، ویندوز ها و سایر نرم افزارهاست.
۲- دانلود رایگان تمام آنتی ویروس ها
۳- خواندن و ارسال دیدگاه ها و تجربیات شما در استفاده از آنتی ویرس ها
۴- ارسال یوزرنیم و پسورد و فعال ساز و لایسنس آنتی ویروس ها و دیگر نرم افزار ها توسط اعضا
۵- پرسیدن سوالات در مورد آنتی ویروس ها
6- دسترسی به بخش تازه ترین لایسنس ها (فقط اعضای ویژه)

کاربر گرامی،

برای عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرمایید. توجه نمائید که آغاز عضویت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

  • تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند.
  • کاربران سایت می بایست به هنگام ارسال دیدگاه در وبسایت از عبارات مناسب استفاده نمایند.
  • از ایجاد دیدگاههای یکسان در بخش های مختلف اکیدا خودداری کنید.
  • فعالیت اصلی سایت انتی لایسنس بدین شرح هست که لایسنس های انتی ویروس ها جمع اوری کرده و در اختیار کاربران قرار دهد, همچنین متوانید از قسمت های آموزشی سایت به صورت رایگان استفاده نمایید.
  • در صورتی که لایسنس انتی ویروسی منقضی شده بود لطفا به ما اطلاع دهید تا لایسنس های جدید جایگذین کنیم.
  • محافظت از نام کاربری و رمز عبور شما در این سایت به عهده ی شماست. اگر خواسته یا ناخواسته یوزرنیم شما همزمان با ۲ کامپیوتر آنلاین شود اکانت شما بدون اخطار مسدود خواهد شد.
  • کپی برداری و نشر مطالبی که مخصوص اعضای ویژه است شرعا حرام و غیر قانونی است.در برخی از انجمن ها و وبسایت ها مشاهده شده است برخی از افراد اقدام به انتشار لایسنس های مرجع لایسنس انتی ویروس میکند اکانت این افراد بدون هیچ اخطاری مسدود خواهد شد

((هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و خلاف قوانین سایت میباشد ,طی مکاتبانی که با مدیران و ناظران انجمن های سافت۹۸ , پی سی ورلد , پی سی دانلود , فری دانلود , میهن دانلود , آشیانه , آسان دانلود , او کیز , پاتوق یو , ترفندستان و … انجام شده است اکانت افرادی که اقدام به انتشار مطالب و لایسنس های وبسایت آنتی لایسنس میکنند در انجمن و همچنین در مرجع لایسنس آنتی ویروس ایران مسدود خواهد شد))

امیدواریم بتوانیم نیازهای شما را در زمینه انتی ویروس بر طرف نماییم .

با تشکر